26 Kasım 2011 Cumartesi

BLOSSOM WEDDING CUPCAKES

Bir önceki yayında güllü modellerini yayınladığım Zeynep Hanım ile Ahmet Beyin düğün törenleri için hazırladığım cupcakeler..... Toplamda 300 adet olarak mavi zemin üzerine beyaz bahar çiçeklerinden oluşan dizaynıyla cupcakeler ve davetiye formatındaki kuzuların süslediği maket düğün pastasıyla birlikte cupcake standında yerlerini aldılar..... Hazırlık aşaması ve uygulama süreciyle yine heyecan dolu günler geçirmemizi sağladı bu çalışma..... Çoğul konuşuyorum zira cupcakelerin üzerlerini süsleyecek çiçeklerin toplamda 1000 adet kadar olduğunu düşündüğümüzde, sevgili annelerimden yardım almak kaçınılmaz oldu.... Her iki anneciğime de gösterdikleri uyumlu çalışma ve destek için ne kadar teşekkür etsem azdır... İyi ki varsınız....:)
Yeni evli çifte buradan mutluluklar diliyorum.... Sevgilerimle....

WEDDINGS CUPCAKES TOWER
Yazan PASTA TASARIM By Nesrin Tong Zaman 21:42 2 Yorum

2 yorum:

 1. anneler ne gunler icindir ki?ellerinize saglik.yine buyukis basarmissin.mukemmel.opuyorum hayatim

  YanıtlaSil
 2. Canim Nesrin`im benim... Senin de ellerine, emeklerine saglik... Zaten bu yaz, kismetse, hic kacari yok, uzun uzun birlikte olacagiz, sana da harika bir pasta yapacagim... SÖZZZ....

  YanıtlaSil

 • Facebook
 • Twitter
 • Instagram
 • Mail
 • RSS

Baby Shower

Disim Çıktı

1 Yas Pastalari

Cizgifilm Pastaları

Çocuklar Için

Yeni Yil

  Arsiv

  Flickr

  www.flickr.com
  This is a Flickr badge showing public photos and videos from CAKE BY NESRİN TONG. Make your own badge here.

  Yasal Uyarı

  Bu sitede bulunan tüm fikir, yazı ve görseller Nesrin Tong'a aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre, izinsiz olarak kullanılması suçtur.

  Izleyiciler